ماکارونی رشته ای
دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه / انواع ماکارونی / پخش عمده انواع ماکارونی رشته ای ۵۰۰ گرمی

پخش عمده انواع ماکارونی رشته ای ۵۰۰ گرمی

پخش انواع ماکارونی رشته ای ۵۰۰ گرمی به صورت عمده در حال حاضر توسط این شرکت امکان پذیر می باشد. اسپاگتی ۵۰۰ گرمی در مدل های متنوع و با برندهای مختلف در بازار موجود می باشند. اما چگونه می توان بهترین نوع اسپاگتی را با ارزان ترین قیمت خریداری کرد؟

فروش عمده ماکارونی رشته ای 500 گرمی

انواع ماکارونی رشته ای ۵۰۰ گرمی

ماکارونی رشته ای در حقیقت همان اسپاگتی می باشد و معمولا در بسته بندی های رایج ۵۰۰ گرمی و ۷۰۰ گرمی در بازار در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

انواع ماکارونی رشته ای 500 گرمی

ماکارونی های رشته ای ۵۰۰ گرمی از طریق قطر رشه های آن ها از یکدیگر تفکیک می گردند. ماکارونی های رشته ای ۵۰۰ گرمی با قطرهای ۱٫۲، ۱٫۴، ۱٫۵، ۱٫۷ و حتی قطرهای کلفت تر نیز تولید می گردند که با توجه به نوع سلیقه هر مشتری می تواند هر کدام از آن ها را انتخاب نماید.

خرید و فروش ماکارونی رشته ای

مزایای مصرف ماکارونی برای سلامتی

آیا مصرف ماکارونی برای سلامتی مفید است و ماکارونی ها چه مزایایی دارند؟
منیزیم موجود در ماکارونی موجب سلامت دندان و استخوان های افراد می گردد و با فعال سازی آنزیم ها، ضعف و خستگی را نیز از بین می برد. همچنین سلنیوم موجود در اسپاگتی موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از سرطان می گردد.

مزایای مصرف ماکارونی رشته ای

مراکز پخش ماکارونی رشته ای

ماکارونی رشته ای توسط نمایندگی ها و دفاتر فروش ماکارونی در شهرهای مختلف کشور به صورت عمده به فروش می رسد. بزرگترین مراکز پخش ماکارونی در کشور در شهرهای تهران، اصفهان و تبریز قرار دارند. ماکارونی های رشته ای ۵۰۰ گرمی معمولا در کارتن های ۲۰ عددی قرار گرفته و سوپرمارکت ها، رستوران ها و غیره ارسال می گردند.

مرکز تولید و پخش ماکارونی رشته ای

پخش عمده ماکارونی رشته ای در کشور

انواع ماکارونی های رشته ای ۷۰۰ گرمی و ۵۰۰ گرمی و حتی به صورت فله توسط این شرکت به فروش رسیده و به سراسر کشور ارسال می گردند. شرکت ما یکی از بزرگترین مراکز پخش انواع ماکارونی به صورت عمده در کشور می باشد. به منظور استعلام قیمت و خرید انواع ماکارونی و اسپاگتی ها می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ماکارونی رشته ای عمده

برخی غذا ها شاید اسم شان خیلی پر طمطراق نباشد، اما طعم و مزه بی نظیرشان سبب می شود تا نه تنها محبوب دل ها شوند، بلکه حتی آن ها را با هیچ غذای دیگری عوض نکنیم. ی