ماکارونی رشته ای
چهارشنبه , ۱۷ آذر ۱۴۰۰
خانه / ماکارونی 700 گرمی / فروش ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی به صورت عمده

فروش ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی به صورت عمده

فروش ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی در ایران به دو صورت عمده فروشی و خرده فروشی انجام می گیرد. فروش خرده ماکارونی شامل انواع سوپرمارکت ها، هایپرمارکت ها و حتی مغازه های کوچک در سطح شهرها می شود. خرید و فروش عمده ماکارونی های رشته ای نیز به روش های مختلفی امکان پذیر است.

انواع ماکارونی رشته ای

ماکارونی رشته ای یا همان اسپاگتی در مدل های مختلفی در بازار موجود می باشد. ماکارونی های رشته ای را می توان با توجه به قطر آن ها و همچنین وزن بسته بندی های آن ها طبقه بندی کرد. در ادامه به چند مدل از ماکارونی های رشته ای (اسپاگتی) اشاره می کنیم:

  • ماکارونی رشته ای ۱٫۲ وزن ۷۰۰ گرمی
  • ماکارونی رشته ای ۱٫۴ وزن ۷۰۰ گرمی
  • ماکارونی رشته ای ۱٫۵ وزن ۷۰۰ گرمی
  • ماکارونی رشته ای ۱٫۷ وزن ۷۰۰ گرمی
  • ماکارونی رشته ای ۱٫۲ وزن ۵۰۰ گرمی
  • ماکارونی رشته ای ۱٫۴ وزن ۵۰۰ گرمی
  • ماکارونی رشته ای ۱٫۵ وزن ۵۰۰ گرمی

روش های فروش ماکارونی رشته ای به صورت عمده

در حال حاضر روش های مختلفی برای خرید و فروش عمده انواع ماکارونی وجود دارند. از جمله این روش ها می توان به فروش ماکارونی رشته ای به صورت سنتی و مدرن اشاره کرد. فروش عمده ماکارونی به روش های سنتی مشکلات زیادی را به همراه دارد که شامل قیمت بالاتر و عدم دسترس پذیری مناسب می شوند. اما امروزه خرید و فروش ماکارونی های رشته ای به صورت مدرن و با استفاده از اینترنت انجام می گیرند. در این روش قیمت ها ارزان تر بوده و همچنین سایت های اینترنتی فروش ماکارونی، همیشه و در همه جا در دسترس می باشند.

فروش عمده ماکارونی های رشته ای ۷۰۰ گرمی

انواع ماکارونی های رشته ای یا اسپاگتی های ۷۰۰ گرمی به صورت عمده و با قیمت کارخانه توسط شرکت ما به فروش می رسند و به سراسر کشور ارسال می گردند. شما از هر منطقه جغرافیایی و در هر زمان از شبانه روز می توانید به سایت ما مراجعه نموده و از طریق فرم های موجود جهت خرید انواع ماکارونی به صورت عمده اقدام نمایید. همچنین جهت استعلام قیمت انواع ماکارونی ها و خرید آن ها با ارزان ترین قیمت کافی است با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ماکارونی رشته ای به قیمت عمده

از پرطرفدار ترین مواد غذایی مورد علاقه اکثر مردم در جهان ماکارونی می باشد ، ماکارونی به دلیل داشتن نشاسته که سطح انرژی بدن را بالا می برد از اهمیت بالایی برخورد